امروز: یکشنبه، 1 بهمن 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


اکوسیستم کارآفرینی

اکوسیستم کارآفرینی 
تعریفی که از اکوسیستم کارآفرینی ارائه میشود، مفهومی کل نگر و تعاملی است که مفاهیمی نظیر خوشه ها، نواحی صنعتی، نظام نوآوری و بویژه مناطق یادگیرنده را تداعی می کند. 

فناوری لایفای انقلابی که اینترنت اشیاء را فراگیر می‌کند

فناوری لایفای انقلابی که اینترنت اشیاء را فراگیر می‌کند تصور کنید هر جایی که در معرض مستقیم تابش نور لامپ قرار بگیرید به اینترنت هم دسترسی داشته باشید، بدون اینکه در اطراف شما امواج رادیویی وایفای و اینترنت موبایل و یا پورت شبکه LAN وجود داشته باشد.

دسته بندی: آینده
تاریخ: 30 دی 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

29 دی روز ملی هوای پاک

29 دی روز ملی هوای پاک اثرات آلاینده ها بر جنین شامل عوارضی مانند وزن پایین زمان تولد، تاخیر رشد داخل رحمی و مرگ داخل رحمی است که آلاینده های منواکسید کربن، دی اکسید گوگرد و ذرات معلق، بیشترین تاثیر را در این میان دارند.


انتخاب مسیری که سرنوشت شما را تعیین خواهد کرد!

انتخاب مسیری که سرنوشت شما را تعیین خواهد کرد! ۵۰ سال پیش ماشین های حمل بار مانند لیفتراک هنوز ساخته نشده بودند. یکی از حرفه های رایج، حرفه باربری بود. باربرها، تشکل های حرفه ای خاص خود را داشتند، مکان های مشخصی برای جمع شدن دور هم تعریف کرده بودند. حتی مسابقات ورزشی مانند وزنه برداری و مچ انداختن که توانمندی بدنی آنها را نشان می داد نیز جزئی از این فعالیتهای جانبی بود.